Saffet Güler

 
 

1965 Ankara doğumludur. Ege Üniversitesi Mühendisliği Fakültesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 1994 yılından bu yana spiritüalite, metafizik konuları ile ilgilenmektedir. 1995 yılında Transandantal Meditasyon eğitimi almıştır.

2001 yılında Reiki ile başlayan şifa tekniği eğitiminin ardından EMF Dengeleme Tekniği, Tekrar Bağlantı Şifası & Tekrar Bağlantı, Teta Şifa Tekniği, EFT Duygusal Özgürlük Tekniği, Access Bilinci ve Melchizedek Yöntemi teknikleri üzerine eğitimler almıştır.


Pranik Şifa eğitimini ise 2008 yılında almıştır. 2011 yılında öğretmeni Amir Khonsari ve dolayısıyla Master Choa’nın “Institute for Inner Studies” Enstitüsü tarafından Temel Pranik Şifa eğitmeni olarak yetkilendirilmiştir. Amir Khonsari ile birlikte Pranik Şifa çalışmalarına devam etmekte ve Türkiye’nin birçok yerinde Temel Pranik Şifa eğitimleri vermektedir. Pranik Şifa bir tıp alternatifi değildir. Lütfen kişiye mutlaka doktora görünmesini söyleyiniz. Eğitmen, teknikleri uygulamalı olarak öğretmektedir. Her kurstan sonra Master Choa’nın kurduğu Institute for Inner Studies” ve World Pranic Healing Foundationa ait uluslararası geçerliliği olan katılım sertifikası verilmektedir. Türkiye’deki yetkisiz eğitmenlere karşı dikkatli olunuz.